Sanal Okey

admin     14-12-20     Sanal Okey     Sanal Okey     2852 Defa Okundu

Sanal Okey

Konumumuz

Adres
123 Ana cadde
İstanbul, 34000

Saatler
Pazartesi–Cuma: 9:00–17:00
Cumartesi ve Pazar: 11:00–15:00

Türkiye’nin en sevilen Sanal okey sitelerinde sizlerde güzel ve kaliteli zamanlar geçirmek isterseniz direk olarak okey salonumuza giriş yaparak pek çok kullanıcı ile bir arada neşeli ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İnternet ortamında üyeliksiz ve ücret ödemeden direk giriş yapabileceğiniz ve yetki alımlarında ücret ödemeden yönetici olarak oyun oynaya bileceğiniz Sanal okey sitesinde sizlerde yerinizi alarak salonlarınızı ücretsiz bir şekilde kurabilirsiniz. Sonuçta her kullanıcı gibi sizlerinde güzel ve kaliteli zamanlar geçirmesi için kurulmuş olan okey salonlarımıza üyelik ve misafir sistemi ile giriş yaparak  her anlamda keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Sonuçta insanların keyif alarak zaman geçirebildikleri ve her zaman için ücretsiz olarak hizmet alacağınız okey salonunda sizlerde aile tadında bir okey salonu kurabilirsiniz.  Her kullanıcı gibi sizlerde vip üye ve gold üye olma şansını tamamen ücretsiz ve kazandığınız oyunlardan güzel puanlar toplayarak   en başarılı ve haftanın oyuncusu olabilirsiniz.

Sanal Okey

Daha rahat ve kaliteli zamanlar geçirmek isterseniz sizlerde , akıllı telefonlarınız ile giriş yapabilir ve her zaman için pratik ve tamamı ile  , Türkçe karakter ile  yapılmış olan uygulama ile  hiçbir zorluk çekmeden oyun oynayıp sohbet edebilirsiniz. Kullanıcıların daha rahat ve kullanışlı aile tadında bir okey salonunda zaman geçirmeleri için  kurulmuş olan okey sitemizde her zaman için yeni üyeler ile  tanışma fırsatı yakalayarak kendi şehrinizden ve yakın illerden giriş yapan kullanıcılar ile de güzel ve kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Binlerce kullanıcının yer aldığı okey salonlarına sizlerde giriş yapın kendi okey salonunuzu ve arkadaş çevrenizi kurarak  daha seviyeli ve doğru bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Sanal Okey sitesine giriş yapmak için sizlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Sizlerden ücret talep eden kullanıcıları site görevlileri ve yöneticilerine bildirerek daha samimi ve sıcak bir ortam kurabilirsiniz. Keyif alarak zaman geçirebileceğiniz bir okey salonu oluşturarak daima sizlerde en güzel ve özel zamanlarınızı yeni kuracağınız dostluklar ile pekiştire bilirsiniz.

Sanal Okey

Sanal Okey

Günümüzde her yaştan kullanıcıyı kabul eden sanal okey sitemizde her yaştan ve her gruptan insanlar ile tanışıp okey oynamak oldukça mümkün ve  aile tadında ve seviyeli bir şekilde  kullanıcıların rahatlığı ve huzurlu bir ortamda zaman geçirmeleri için kurulmuş olan okey salonlarımızda , sizleri rahatsız eden veya kötü söz kullanan kişileri yöneticiler ile paylaşmanız durumunda site içerisinde huzur kaçıran ve her zaman için kişilere zarar veren ahlak bozan tavırlar sergileyen kullanıcılar sitemize daha giriş yapamayacaklardır. Sonuçta insanlar keyif almak ve günün stresinden yoğunluğundan kurtulmak için sanal okey salonlarını tercih etmektedir.  Sitemizde Her zaman için kaliteli ve seviyeli bir huzurlu ortam oluşturmak için pek çok anlamda en doğru ve seviyeli zamanlar geçirmeniz için kullanıcıların hizmetine açılmıştır.

Sanal Okey


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın